BUSY I PRZEWOZY DO ANGLII I POLSKI

Przewóz osób Polska Anglia Polska. Busy Anglia.

W zakresie przewozu osób obsługujemy teren północno–zachodniej Polski.
Osoby odbieramy z adresu i dowozimy pod wskazany adres.
Wyjeżdżamy w każdą sobotę.

  • Wyjazdy z Polski: SOBOTA
  • Wyjazdy z Angli: PONIEDZIAŁEK

Dokładną informację o godzinie wyjazdu podajemy telefonicznie.

  • TEL. PL +48 513 900 083
  • TEL. UK +44 759 818 69 16 lub +44 759 904 2617
  • info@uk-trans.pl

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ TELEFONICZNIE!

UK Trans – jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem realizującym przewozy na trasie Polska – Anglia. Szybko i ekonomicznie dowieziemy Cię na miejsce, przewieziemy paczkę od Ciebie lub dla Ciebie, a nawet i zadbamy o przewóz Twojego zwierzaka. Od wielu lat zajmujemy się przewożenie osób i rzeczy na trasie Anglia – Polska i na odwrót.
Busy z Anglii do Polski
W związku ze zmianą sytuacji ekonomiczno-społecznej przewozy ludzi i paczek pomiędzy Polską i Anglią są dzisiaj nierozerwalną częścią naszego życia. Emigranci w Anglii stale przesyłają sobie z bliskimi paczki, nawet i takie z żywnością. Angielska dieta wielu Polakom po prostu nie służy. Dzięki możliwości sprawnego przesyłania paczek, życie staje się prostsze. A i łatwiej utrzymać bliskie relacje z rodziną. W każdy poniedziałek możesz wsiąść do naszego busa w Anglii i dotrzeć do Polski.
Przewozy osób z Polski do Anglii
Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych kierowców oraz flocie komfortowych samochodów dotrzesz do Anglii bez najmniejszych problemów. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i wyrazisz chęć przejazdu do Anglii. Zapewniamy wygodną i szybką podróż na Wyspy Brytyjskie. Ilość przystanków jest ograniczona do minimum, by skrócić czas jazdy, jednak jeśli istnieje potrzeba, aby zatrzymać się w trasie, nie widzimy w tym najmniejszego problemu. Przewozy osób z Polski do Anglii opanowaliśmy do perfekcji.
Busy z Polski do Anglii
A jak tylko zatęsknisz za krajem przywieziemy Cię do Polski. Możesz ze sobą zabrać swoje rzeczy, prezenty dla bliskich, a nawet i swojego pupila. Zapewniamy, że nasi kierowcy są doświadczeni i świetnie sobie radzą na długich trasach. Podróż jest zorganizowana w sposób ekonomiczny, przystanki są realizowane w ramach potrzeb, jednak nie częściej niż wymaga tego sytuacja. Dbamy o to, abyście w miarę szybko, a przede wszystkim bezpiecznie dotarli do domu.
Przewozy osób z Anglii do Polski
W każdą sobotę wyjeżdżamy z Polski, a w każdy poniedziałek z Anglii. Oferujemy przejazdy door to door, zabierzemy Cię z Twojego domu i dowieziemy na ustalone miejsce. W Polsce obsługujemy teren północno-zachodni. Nasze busy zabierają zgłoszone osoby o określonej godzinie. Bardzo dbamy o punktualność, choć czasem może się tak zdarzyć, że zatrzyma nas korek z niezależnych od nas przyczyn. W takich sytuacjach informujemy zainteresowane osoby o opóźnieniu. Pewnych zdarzeń nie możemy przewidzieć. Wspólna podróż będzie udana, jeśli będziemy się dobrze komunikować – my wiemy jak to zrobić, dlatego możemy Wam zagwarantować, że Wasz przejazd z Polski do Anglii i na odwrót będzie miłym wspomnieniem.