PRZEPROWADZKI ANGLIA – POLSKA I POLSKA – ANGLIA

Przeprowadzka z UK-TRANS Polska – Anglia, Anglia – Polska
przeprowadzki Anglia-Polska i Polska - Anglia

Nasza oferta obejmuje transport różnego rodzaju rzeczy/mebli/sprzętu AGD/paczek.

Wszystkie przedmioty zlecane do przewozu są transportowane bezpośrednio z miejsca odbioru do miejsca docelowego.

Za cel obieramy sobie zadowolenie naszego klienta łącząc przy tym wysoką jakość oferowanych usług, solidność i uczciwość. Nasi kierowcy zawsze z największą dbałością oraz starannością zabezpieczają przewożony ładunek.

Ceny zależne są od lokalizacji wyjściowej i docelowej a także łącznej wielkości ładunku. W celu wyceny zlecenia i uzyskania informacji co do możliwej daty odbioru prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez zakładkę KONTAKT bądź telefonicznie.

TEL. PL +48 513 900 083

TEL. UK 0044 759 818 69 16

W związku ze zjawiskiem migracji do Anglii i z Anglii do Polski oferujemy usługę kompleksowej przeprowadzki. Możemy przewieźć wszystkie niezbędne dla Ciebie rzeczy, takie jak pralki, lodówki, zmywarki, jak i Twoje rzeczy osobiste czy nawet meble. Cena przeprowadzki z Polski do Anglii ustalana jest indywidualnie. Koszt całkowity zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od miejsca początkowego i miejsca docelowego oraz wagi przewożonych rzeczy, koniecznego sposobu ich transportu (np. lodówka powinna stać w transporcie). Wszystkie czynniki decydują o cenie przeprowadzki. Ceny usługi zaczynają się od 300 GB.
Przeprowadzki z Polski do Anglii
Wiemy jak potrzebny jest zaufany przewoźnik do wykonania usługi. Przetransportowanie wszystkich Twoich rzeczy wymaga przede wszystkim zaufania do osoby, która ma pieczę nad Twoją własnością w czasie trasy. Wszystkie nasze przewozy podlegają ubezpieczeniu. A nasi kierowcy od lat z nami współpracują i transportują różnego rodzaju załadunki z pozytywnym zakończeniem usługi! Ze szczególną troską zajmujemy się przewożonymi rzeczami. Wszystkie kartony i pakunki traktujemy z należytą delikatnością. Rzeczy bardzo delikatne, takie jak szkło, zastawy, powinny być oznakowane, by w transporcie były umieszczone na samej górze.
Przeprowadzki z Anglii do Polski
Świadczymy również usługi przeprowadzek z Anglii do Polski. Jeśli zdecydujesz się wrócić do kraju, pomożemy Ci przewieźć zgromadzony dobytek. Przeprowadzka przebiega w systemie door to door. O omówionej godzinie przyjeżdżamy pod drzwi Twojego domu w Anglii, pomagamy załadować Twoje przedmioty, sprzęty AGD, RTV, jak i meble. Ruszamy w trasę, by wypakować samochód na wskazanym miejscu w Polsce. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w trakcie transportu. Unikamy niebezpiecznych sytuacji, nasi kierowcy są doświadczeni i jeżdżą praktycznie bezkolizyjnie. Mimo to ubezpieczamy każdy transport. Twoje rzeczy są z nami bezpieczne. Jesteśmy solidni w wywiązywaniu się ze zleconych nam zadań. Uczciwie i rzetelnie wykonamy przeprowadzki z Anglii do Polski i z Polski do Anglii. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i z naszego doświadczenia!