TRANSPORT AUT Z ANGLII DO POLSKI NA LAWECIE

TRANSPORT AUT Z ANGLII DO POLSKI NA LAWECIE

Oferujemy także transport aut na lawecie, quadów, motocykli między Polską – Anglią – Polską.
Do Klienta należy wyłącznie wskazanie adresu odbioru, doręczenia oraz przekazanie dokumentów.

Zapytaj o dokładną cenę i dostępność transportu na danym terenie, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

TEL. PL +48 513 900 083

TEL. UK 0044 759 818 69 16

Mieszkasz w Anglii i masz swój samochód? Świetnie! Chcesz go przetransportować do Polski? To idealnie trafiłeś. Zajmujemy się transportem aut z Anglii do Polski na lawecie. Pomożemy Ci przewieźć zakupione auto do kraju. Zapewniamy fachową obsługę, rzetelne wykonanie zadania i terminowość. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, umówimy się na określone miejsce odbioru auta, przekażesz nam dokumenty i my ruszamy w trasę. Nasi kierowcy są doświadczeni i pewni. Zapewniamy bezpieczny przewóz Twojego auta do Polski lub z Polski do Anglii. Umawiamy się na konkretny termin, w ramach którego realizujemy zlecone nam zadanie. Możesz nam w pełni zaufać i nie martwić się o swój samochód.
Laweta z Anglii do Polski
Nasza flota jest wysokiej jakości, dobre samochody i porządna laweta gwarantują nam i Klientom bezproblemowy transport auta z Anglii do Polski. Oprócz samochodów oferujemy również opcję transportu motocykli i quadów. Wyjeżdżając nie musisz rezygnować ze swoich przyjemności. Możesz skorzystać z naszej oferty i przetransportować swój ukochany motor, bądź samochód. Jako licencjonowany przewoźnik zajmujemy się również przewozem osób i zwierząt. Jeśli interesuje Cię ten rodzaj transportu, przejdź do zakładki przewóz osób lub przewóz zwierząt. Flota, jaką dysponujemy jest w pełni przygotowana i sprawdzona na dalekie podróże. Nasze samochody są komfortowe, a lawety sprawdzone i bezpieczne. Wszystkie nasze pojazdy posiadają niezbędną dokumentację, do której Państwo jako nasi Klienci mają pełen wgląd przed wyjazdem. Wiemy jak ważne jest samopoczucie podróżujących i komfort psychiczny wynikający z zaufania do przewoźnika transportującego cenne dla nas rzeczy.
Laweta z Polski do Anglii
Od wielu lat zajmujemy się przewozem osób i rzeczy pomiędzy Polską i Anglią. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksowe i profesjonalne świadczenie usług. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy pewną i doświadczoną firmą, która Was nie zawiedzie. Zdajemy sobie sprawę, jak ludzie przywiązują się do swoich rzeczy, samochodów czy drobnych przedmiotów. Dlatego możemy tak dobrze wywiązywać się ze świadczonych usług. Lubimy naszą pracę i jesteśmy jej w pełni oddani. Dlatego jeśli chcesz przetransportować na lawecie swój samochód, zgłoś się do nas i nie narażaj się na niebezpieczeństwo. Zaufaj nam i zapewnij sobie spokój.