PACZKI I PRZESYŁKI DO ANGLII I POLSKI

Przesyłki i paczki Polska- Anglia z UK-TRANS.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą przesyłek międzynarodowych z Polski do Anglii i odwrotnie.

Przewozimy zarówno tradycyjne niewielkie przesyłki jak i sprzęt RTV, AGD, rowery quady, motocykle a także samochody na lawecie.

Oferujemy również zaopatrzenie sklepów.

Szanujemy czas naszych klientów jak i swój własny, dlatego paczki odbieramy ze wskazanego miejsca i dowozimy pod żądany adres.

Przesyłki dostarczamy „z drzwi do drzwi”.
  • Doręczenie paczek następuje w ciągu 2-6 dni roboczych.
    Odbiór paczek z terenu Anglii – w niedziele i poniedziałek
    Przesyłki z Polski odbieramy od poniedziałku do soboty.
  • TEL. PL +48 513 900 083
  • TEL. UK +44 759 818 69 16 lub +44 759 904 2617
  • info@uk-trans.pl
Obsługę przesyłek świadczymy na terenie całej Polski i całej Anglii!
Chcesz przesłać paczkę bądź przesyłkę z Anglii do Polski lub z Polski do Anglii? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem osób i rzeczy na trasie Polska – Anglia. Od wielu lat świadczymy usługi transportowe. Bezpiecznie, szybko i solidnie dostarczymy Twoją paczkę za granicę. Zajmujemy się również przewozem osób, zwierząt, samochodów, jak i kompleksowymi przeprowadzkami.
Paczki do Anglii z Polski
Z nami przekażesz paczkę z Anglii do Polski, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem i w Anglii dostarczysz w niedzielę lub w poniedziałek swoją przesyłkę, a w Polsce w terminie poniedziałek – sobota. Dostarczymy ją w ciągu 2-6 dni roboczych. Przesyłki dostarczamy w trybie door to door, czyli od miejsca Twojego zamieszkania po miejsce docelowe określone na paczce. Przewozimy paczki standardowe, niewielkie, jak i duże – typu RTV, AGD, rowery, quady, motocykle. Z nami Twoja paczka będzie bezpieczna – gwarantujemy!
Przesyłki do Polski z Anglii
Przez wzgląd na zmianę ekonomiczno-społeczną związaną z emigracją zarobkową Polaków, szybkie przekazywanie przesyłek ma dziś ogromne znaczenie. Wiemy, jak ważna jest możliwość dostarczenia niezbędnych rzeczy dla swoich bliskich. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w transporcie przesyłek do Polski z Anglii i na odwrót. Opanowaliśmy tę trasę do perfekcji. Wiemy, jaką drogę wybrać, by dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie i bezpiecznie dostarczyć powierzoną nam paczkę.
Paczki z Londynu do Polski
Zajmujemy się przewozem paczek z Londynu do Polski – w wybrane lokalizacje. Działamy w całej Polsce i w całej Anglii. Obraliśmy najwygodniejszy dla naszych Klientów system – czyli dostarczanie paczek w trybie „od drzwi do drzwi”. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić jak dostarczyć do naszego punktu paczkę do transportu. Wystarczy do nas zadzwonić, złożyć zamówienie, a my podjedziemy pod Wasze drzwi, by odebrać przesyłkę i przekazać ją w trasę. To najwygodniejsza z możliwych opcja transportu paczek. Opcja ta dotyczy również przewozu osób. Jeśli chcesz szybko dotrzeć do Anglii lub z Anglii do Polski, to zadzwoń do nas – a zapewnimy Ci komfortowy przejazd w cenie już od 350 zł.
Przesyłki z Polski do Londynu
Każda, powierzona nam przesyłka objęta jest ubezpieczeniem. Nasi kurierzy z każdą przesyłką obchodzą się z troską i delikatnością. Paczki przewożone są przez doświadczonych i sprawdzonych kierowców. Niezwykle dużo uwagi poświęcamy kwestii terminów – staramy się nie przekroczyć umówionego czasu. Tylko i wyłącznie poważne wypadki losowe mogą opóźnić nas przejazd (np. wielogodzinne korki na trasie spowodowane poważnymi wypadkami) – takie rzeczy zdarzają się jednak nader rzadko. Nasi kierowcy znają już wszystkie możliwe drogi dojazdu do Anglii i z Anglii do Polski – dzięki temu, wiedząc, że coś się dzieje na trasie, mogą ominąć zakorkowane miejsce. Jeśli zdecydujesz się powierzyć naszej opiece swoją przesyłkę, będziesz spokojnie spać! Utrzymujemy z naszymi Klientami bardzo dobry kontakt, o wszystkich ewentualnych opóźnieniach informujemy.