PRZEWÓZ ZWIERZĄT POLSKA ANGLIA

Przewóz zwierząt

Nasza firma obok przewozu osób i paczek, zajmuje się także przewozem zwierząt domowych między innymi : psów i kotów z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. W zależności od potrzeb naszych klientów termin i cenę przewozu zwierzaka ustalamy indywidualnie.

UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z przepisami danego kraju dotyczącymi przewozu zwierząt.

Warunki, które muszą być spełnione :
  • Przewożone zwierzęta muszą posiadać książeczki szczepień (przeciwko wściekliźnielub nosówce) oraz aktualne zaświadczenia weterynaryjne o stanie zdrowia uwzględniające przepisy kraju wylotu, docelowego oraz portów tranzytowych
  • Wymagany jest specjalny paszport (wydawany przez weterynarza) z opisem m.in. maści, rasy, płci zwierzęcia wraz z numerem Microchipu lub tatuażu.
  • Zwierzę musi mieć wszczepiony znak identyfikacyjny w postaci mikroczipa.
  • Przewóz zwierzęcia należy zgłosić z wyprzedzeniem minimalnym 48 godzin przed wyjazdem ( liczba zwierząt przewożonych jednocześnie jednym autem jest ograniczona)

Zwierzęta w luku bagażowym:

Pojemnik, w którym przewożone będzie zwierzę w luku bagażowym powinno spełniać określone wymogi :

  • musi być odpowiednio duży, aby zwierzę miało zapewnioną swobodę ruchu i mogło w nim stanąć , obrócić się i położyć, musi być czysty, szczelny i dobrze zamknięty, a jego podłoże musi być wyłożone od wewnątrz materiałem chłonnym,
  • musi być wyposażony w pojemnik z wodą i jedzeniem,
  • musi być wentylowany z co najmniej trzech stron,
  • musi być wykonany z włókna szklanego, metalu, sztywnego tworzywa sztucznego, siatki metalowej, litego drewna lub sklejki.

Należy pamiętać o tym, że przy odprawie może nastąpić odmowa przewozu zwierzęcia z powodu nieważnych badań bądź innych czynników które mogą wpłynąć na przewóz danego zwierzaka.W celu określenia dokładnej ceny przejazdu osób i zwierząt prosimy o kontakt meilowy poprzez zakładkę kontakt bądź telefoniczny.

TEL. PL +48 513 900 083

TEL. UK 0044 759 818 69 16

TEL. UK 0044 759 904 2617

Jesteśmy jednym z nielicznych licencjonowanych przewoźników, którzy podejmują się transportu zwierząt na dalekich trasach. Podróż samolotem dla zwierzęcia może być traumatycznym wydarzeniem. Zmiany ciśnienia, hałas, a także konieczność podróży w transporterze w luku bagażowym powoduje, że właściciele zwierząt często rezygnują z ich przewiezienia za granicę. Na trasie Polska-Anglia możemy Wam pomóc w transporcie Waszych pupili.
Przewóz zwierząt z Polski do Anglii
Wiemy, jak bardzo stresująca może być dla psów i kotów podróż, ale wiemy też, jak im tę podróż ułatwić. Przede wszystkim należy zadbać o odpowiedni transporter dla zwierzaka. Powinien być wentylowany co najmniej z trzech stron. W środku należy umieścić maty wchłaniające, pojemnik z suchym jedzeniem oraz wodę do picia, która nie będzie nadmiernie wylewać się w trakcie drogi. Pamiętajcie o niezbędnych dokumentach – aktualnych szczepieniach i paszportach wydawanych przez lekarza weterynarii. Bez tych dokumentów Twój zwierzak nie przekroczy granicy. Dlatego pamiętajcie o formalnościach. My przewieziemy szybko i bezpiecznie Waszego zwierzaka do wyznaczonego miejsca.
Przewóz zwierząt z Anglii do Polski
Staramy się zapewnić Waszym pupilom jak najlepsze warunki podróży, zminimalizować stres poprzez wyciszenie samochodu oraz takie ustawienie transporterów, by zwierzęta wzajemnie się nie denerwowały. Wszystkie zwierzęta powinny być wyposażone w mikroczipy z danymi adresowymi właścicieli.
KONTAKT Z NAMI:
UK-TRANS

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00-21.00

mail: kontakt.uktrans@gmail.com

Polska +48 513 900 083
Anglia +44 759 818 6916

Copyright © UK-TRANS 2023